Island

View listings

Realigro.cz je první celosvětový internetový realitní vyhledávač, na kterém si můžete prohlížet nabídky domů na prodej v Island

Nemovitosti na prodej na Islandu

Navzdory politické a ekonomické klimatické nejistotě, průměrný majetek za prodejní ceny na Islandu zaznamenal největší nárůst za poslední tři roky.

Průměrný růst je 6%, ve srovnání s 4,1% zaznamenaným v roce 2015. Island získává poprvé místo od roku 2006, kdy byl spuštěn Index cen domácností.

Ostrov zaznamenal ohromující 14,7%. Rostoucí ekonomika, dvě snížení úrokových sazeb a rostoucí angažovanost zahraničních investorů pomohou vysvětlit 9% nárůst průměrných cen nemovitostí určených k prodeji na Islandu za posledních dvanáct měsíců.

Reykjavík je charakteristický pro barevné střechy, oslňující světla na severu a důležitý kompromis na energetické frontě. S pouhými 115 tisíci obyvateli může hlavní město Islandu mít velký dopad na celosvětovou úroveň a jeho cílem je stát se zcela nezávislým na používání fosilních paliv do roku 2050 a stát se "vodíkovou ekonomikou".

Vysoká kvalita života se odráží v cenách nemovitostí. Rezidenční trh v Reykjavíku zaznamenal v posledních pěti letech boom jak z hlediska cen, tak z hlediska prodeje. Mezi druhou polovinou roku 2016 a všemi cenami z roku 2017 pro prodej na Islandu vzrostly v průměru o 13%, s vrcholy o 15%. Průměrná prodejní cena bytu dnes činí kolem 450 tisíc eur.

Island mění pokožku. A rozhodla se to tím, že rozšiřuje uměleckou scénu svého hlavního města Reykjavík a přeměňuje bývalou průmyslovou oblast přístavu na kulturní centrum, včetně koncepčních obchodů, uměleckých studií, klubů, hotelů, nahrávacích místností a nedávného významného otevření dům Marshall. Slavnostní otevření v březnu je starou herní továrnou, kterou architekti Kurt og Pí transformovali do postmoderního pólu, ve kterém se nachází studio a galerie věnovaná Olafuru Eliassonovi, a dva umělecké prostory, které napsaly historii islandské umělecké scény: Kling a Bang a Muzeum uměleckého umění.

  •  
    Přesun na Island: všechny informace jsou jen kliknutím pryč!

    Pravděpodobně jeden z nejvíce neprozkoumaných, ale zároveň nejpodstatnějších, Island je pro mnohé cestou úniku z každodenního života, pro druhé, platnou alternativou, která může radikálně změnit život. My všichni máme často tu myšlenku, která nám v hlavě bzučí, ten malý hlas, který nám šeptá, že mož ...

Mapa, vývoj cen a statistiky

Souvisejících reklam

Cod. 37128

Prodat Zemědělský statek, Island, Austurland, Egilsstaðir, Stóra-Bakka

19,784,800.00CZK
Prodat
Zemědělský statek

260000 m²
Nádherná farma na východním Islandu se 7 budovami! Stóri-Bakki se nachází v samém srdci východního Islandu, pouhých 25 km od města Egilsstaðir a po...
Cod. 4957

Prodat Zemědělská půda, Island, Grímsey, Grimsey, Grimsey

24,731,000.00CZK
Prodat
Zemědělská půda

2500 m²
pozemky na prodej
UNAVAILABLE
Mapa, vývoj cen a statistiky
 
 
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB